מיגרנות

מה עושים עם זה ?

מיגרנות מה זה 
מיגרנה היא כאב ראש שעלול לגרום לכאב פועם חמור או לתחושת דופק, בדרך כלל בצד אחד של הראש. זה מלווה לעתים קרובות בבחילות, הקאות ורגישות קיצונית לאור ולקול. התקפי מיגרנה יכולים להימשך שעות עד ימים, והכאב יכול להיות כה חמור עד שהוא מפריע לפעילות היומיומית שלך.

עבור אנשים מסוימים, תסמין אזהרה המכונה הילה מתרחש לפני או עם כאב הראש. הילה יכולה לכלול הפרעות ראייה, כגון הבזקי אור או כתמים עיוורים, או הפרעות אחרות, כגון עקצוץ בצד אחד של הפנים או בזרוע או ברגל וקושי בדיבור.

מיגרנות על מי זה משפיע ?

מיגרנות, המשפיעות על ילדים ובני נוער כמו גם מבוגרים, יכולות להתקדם בארבעה שלבים: פרודרום, הילה, התקף ופוסט-דרום. לא כל מי שיש לו מיגרנה עובר את כל השלבים.

 
 
 
מיגרנות

כיצד רפואת התדרים יכולה לעזור?

כידוע מיגרנות יכולות לנבוע ממקורות שונים: מתח נפשי, מצב הורמונלי, תזונה , טראומה פיזית או כאבי צוואר.

– ברפואת התדרים של ריונקס אנחנו לא מעוניינים רק להעלים את הסימפטומים, אלא להגיע לגורמים העיקריים לתופעה ובהם לטפל על מנת שהסימפטומים לא יחזרו.

– סריקה אוטומטית מבוססת א.ק.ג  ותישאול יכולים לסייע לנו להגיע לשורש הבעיה, בין אם זה כל אחד מהגורמים המצויינים מעלה ולבנות תכנית ייעודית למיגרנות המותאמת אישית למטופל/ת.

– כל המידע שייאסף ישמש אותנו לטיפול

 

כאבים בצוואר

 

 במיגרנות  מטפלים ברפואת תדרים 

 

-כל התדרים (כל תדר מייצג איבר/ תפקוד/ בעייה) שנמצאו לא מאוזנים בטיפול, יישמרו בכרטיס זיכרון ובזיכרון המכשיר ויישמשו אותנו לטיפול. בטיפול עצמו יבוצע איזון של אותם תדרים.

  • הטיפול אינו פולשני  ואינו כואב
  • הטיפול יכול להתבצע בקליניקה או באמצעות מכשיר מושכר בבית המטופל
  • המלצות להימנעות מהתחזקות גורמי המחלה יינתנו: הימנעות ממזונות המגבירים את הסיכוי למיגרנה, הפחתת מתח, חיזוק החיוניות, איזון המצב ההורמונלי ועוד.

לידיעה:

ריונקס ישראל

"למרות רוחב היריעה של המידע המוגש כאן, העצות והגישה לפתרון בעיות המוצגות כאן, הניתנות על  סמך 38 שנות ניסיון, הן אינן יכולות להחליף ביקור אצל אצל רופא קונבנציונאלי . בנוסף, יש לדעת שהרפואה הקונבנציונאלית אינה מקבלת או מכירה בהשפעה של התנודות הביואנרגטיות"