פיברומיאלגיה

מחלה ללא סיבה ידועה

פיברומיאלגיה דאבת השרירים

פיברומיאלגיה היא תסמונת המאופיינת בכאבים בחלקים שונים של הגוף. היא מתבטאת בכאב ונוקשות ברקמות הרכות כולל השרירים, הגידים והרצועות. הנוקשות והכאב יכולים להופיע בכל הגוף או להתמקם באזורים מסוימים. לא מעט אנשים סובלים מתסמונת זו – ההערכה היא כי סובלים מהתסמונת בין 2% ל 8% מכלל האוכלוסיה כאשר נשים סובלות ממנה פי 9 מגברים. נשים סובלות יותר מכאבים בכל הגוף בעוד אצל גברים הסבירות הגבוהה יותר היא שהכאב ימוקם באזור מסוים כמו שרירי הפנים או הכתף.

הסיבה לפיברומיאלגיה

הסיבה לפיברומיאלגיה אינה ידועה, אך נמצא קשר בין התפתחותה לבין מתח נפשי ועומס פיזי, חשיפה ממושכת לקור, לחות, שינה בלתי מספקת וזיהומים שונים.

לפיברומיאלגיה

 תסמינים

התסמינים יכולים להיות מאוד דומים לדלקות פרקים ולמחלות ראומטולוגיות אך אין בינהם קשר ממשי. הפיברומיאלגיה אינה גורמת לנזק לרקמות הגוף ואינה מלווה בדלקת אם כי היא יכולה להפריע עד מאוד להתנהלות היומיומית- בתפקוד המקצועי, החברתי והמשפחתי.

תסמינים נוספים יכולים להיות הפרעות שינה, הפרעות במערכת העיכול ועייפות קיצונית וכרונית. הכאב מחמיר בעייפות ומאמץ והוא חד ופתאומי.


רפואת התדרים נבדקה ונמצא יעילה

במהלך השנים האחרונות ביצעה Rayonex Biomedical מספר מחקרים בנושא רפואת התדרים. המשמעותי שבהם הוא המחקר הקליני החדשני; מחקר פרוספקטיבי, רנדומלי, בעל סמיות כפולה, בנוגע להפחתת כאב כרוני בעמוד השדרה הצווארי. מחקר זה מוכיח כי רפואת התדרים של ריונקס  רוכבת על גלי ההצלחה:)

רקע על המחקר של ריונקס ביומדיקל:

כיום על מנת לסווג מכשירים כרפואיים- Medical Device יש להוכיח לא רק את בטיחותם אלא גם את יעילותם הקלינית. לשם כך, כהכנה למחקר יצרו שתי קבוצות מכשירים שהגיע מפס הייצור של ריונקס:

1.Rayocomp PS 1000 Polar 4.0 Med

2. מכשירים זהים להנ"ל שהוצאו מכלל פעולה (פלצבו)

–  גם המכשירים הניתנים להפעלה וגם אלו שלא, נראו בדיוק אותו הדבר. עם זאת,
מערכת האנטנות הבי פולאריות (המפיקות את התדרים), בהן משתמשים בחברת ריונקס, הוצאו ממכשירי הפלצבו.

–  כל משתתפי המחקר קיבלו 10 פגישות טיפול עם תכנית טיפול מוכנה מראש, כאשר לא המטופל ולא החוקר הקליני ידעו אם הטיפול שהתבצע נעשה במכשיר טיפול אמיתי או אם נעשה שימוש במכשיר פלצבו.

כאבים בצוואר

 

תוצאות המחקר על רפואת תדרים של ריונקס!

  • בטיפול הפלצבו לא הושג כל שיפור משמעותי בכאבי הצוואר, כאבי הראש, כאבי הגב או במתח השרירים.

לעומת זאת, עם טיפול במכשיר הביו רזוננס- רפואת התדרים Rayocomp נצפה שיפור משמעותי בכל הפרמטרים!

מחקר מדעי זה מוכיח למטופלים ולמטפלים שהשימוש ברפואת התדרים של ריונקס

הינו גם בטוח וגם יעיל.

תוצאות המחקר מאמתות את מה שלקוחות ריונקס המשתמשים במכשירים אומרים כבר עשרות שנים: טיפול ברפואת התדרים של ריונקס מקל על הסימפטומים ועוזר למטופלים לחזור שוב לתחושת רווחה.

לקריאת מאמר שפורסם בתחום באתר "רפואות" הכנסו לכאן

רוצים לאבחן את הצוואר שלכם באמצעות מכשיר התדרים עכשיו במבצע של 40% הנחה לחצו כאן 

 

לידיעה:

ריונקס ישראל

"למרות רוחב היריעה של המידע המוגש כאן, העצות והגישה לפתרון בעיות המוצגות כאן, הניתנות על  סמך 38 שנות ניסיון, הן אינן יכולות להחליף ביקור אצל אצל רופא קונבנציונאלי . בנוסף, יש לדעת שהרפואה הקונבנציונאלית אינה מקבלת או מכירה בהשפעה של התנודות הביואנרגטיות"